Hakkımızda

İstikrarlı temizlik, daimi hizmet, koşulsuz bağlılık temellerini 1995 yılında küçük bir atölye ile başlatan SUISSE LAUNDRY, bugün 20. yılını kutlarken, başladığı tam hizmet felsefesiyle yoluna devam etmektedir. Bugün geldiğimiz noktada yüzlerce firmaya endüstriyel yıkamanın gerçek anlamını sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizi biz yapan 3 temel prensip “Gerçek anlamda TEMİZLİK”, “Her zaman güncel KALİTE anlayışı” ve “Tam zamanlı HİZMET anlayışı” ile 20 yıl önce başladığımız firmalar ile hali hazırda istikrarlı bir şekilde çalışmaktayız.

Ve bugün İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 2000 m²’lik alanda son sistem, çevreye duyarlı MAKİNE PARKURU, tüm dünyada kabul görmüş standartları ve sıfır hata ile kaliteli yıkama yapan endüstriyel deterjanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Gerçek anlamda ENDÜSTRİYEL YIKAMA anlayışını, çevre duyarlılığını, su kullanımında geri dönüşümlü enerji mantığını ülke genelinde yaygınlaştırmak, aynı sektörde olduğumuz firmalara örnek olacak prensipleri uygulayarak sektörde isim yapmak ve benzeri değerleri gözeterek çalışmalarımıza devam etmek başlıca görevlerimizdir.

Amacımız;
Tam vaktinde, tam temizliğinde, aslında tam da istediğiniz gibi bir hizmet vermektir. Bunu sağlamak için fabrikamızda oluşturduğumuz filtreleme sistemi ile içme suyundan bir adım öte bir su ile yıkamanızı yapıp, tekstillerin ömrünü uzatan çevreye teknolojik deterjanlar ile hizmet vermekteyiz. Geri dönüşümlü, doğaya saygılı ambalajlar kullanarak iş sonrası hizmetimizle de bu işte öncü olmayı hedefliyoruz.

Bir firmanın diğer firma ile ürünlerini karıştırmadan, ilk günkü temizliği ile teslim ediyoruz. Çıkmayan lekeleri önce laboratuvarlarımızda inceletip leke cinsine uygun sökücüler belirliyor ve müdahale ediyoruz.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Suisse Laundry, insan sağlığı, çevre sorumluluğu bilinciyle çalışmalarına hızla devam ediyor. İş anlayışımızın, herşeyden önce sizin iş anlayışınız ile aynı doğrultuda gitmesi için karşılıklı prensipleri belirliyor, uzun yıllar istikrarlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle 20 yıldır aynı firmalar ile karşılıklı güven duygusu içinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

HİZMET PROSEDÜRÜMÜZ

Suisse Laundry olarak;

• Fabrikamız tecrübemizden gelen kalitemizi size sunarak temel hedef oluşturuyor.
• Laundry işinizin tesisinizin bir departmanı gibi davranmayı ilke ediniyor.
• Laundry işi için ayırdığınız bütçeyi en ekonomik şekilde size sunuyor.
• Kendi çamaşırhanenize yaptığınız maliyetlerin %50’ye varan oranda azaltıyor.
• Tekstil yıkama için ayırdığınız alan gider merkezi halinden gelir merkezine dönüşüyor.
• Zamanlamasını sizin iş başlangıç-bitiş saatlerinize uygun olarak yapıyor.
• Mevcut tekstil ürünlerinizi kullandığımız teknoloji ile kullanım ömrünü uzatmayı vadediyor.
• İstikrarlı çalışma ile bu konuda yaşadığınız sıkıntıları anlayarak yerinde çözüm sunuyor.
• Çıkmayan lekeler laboratuvarlarımızda incelemeye alınıp leke cinsine uygun çözümler üretiyor.
• Hiçbir şekilde sağlık kuruluşu ürünleri fabrikamızda yıkanmadığı için mikropsuz, virüssüz, en sağlıklı ve en temiz şekilde sizlere hizmet etmeyi kendine ilke ediniyor.